Certifikáty způsobilosti BAUMIT pro celý tým ZOFI

CERTIFIKÁT o proškolení našich zaměstnanců na technologie a zateplovací systémy výrobce Baumit.

Obrázek 1 pro článek Certifikáty způsobilosti BAUMIT pro celý tým ZOFI

Dobrý den, naši technici ZOFI se zůčastnili školení na technologie výrobce zateplovacích systému Baumit.

Školení bylo zaměřeno na hmoždinky Spiral Anksys, paropropustné omítky (NanoporTop) a další novinky.

Součástí školení byla i praktická ukázka práce s materiály, kde si každý technik mohl vyzkouše lepení a kotvení fasádních izolantů nebo kreativní techniky nanášení omítek.

Naše techniky velmi zaujal nový izolační materiál Baumit Open Perfect s velmi dobrou tepelně-izolační vlastností a nové mozaikové omítky řady Mosaik Natural Line, které obsahují exkluzivní kombinaci barevných kamínků s vločkami slídy.

Na závěr školení dostala naše firma CERTIFIKÁT o proškolení našich zaměstnanců na technologie a zateplovací systémy výrobce BAUMIT.

Mgr. Eliška Wűrzlerová
Vedoucí stavebního střediska

Plánujete zateplení?

Kvalitní zateplovací systémy značky BAUMIT už řadu let používáme na našich stavbách. Máte zájem o realizaci? Kontaktujte nás.

NEZÁVAZNĚ POPTAT
Zofík
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše