Jsme PRVNÍ ČESKÁ SPECIÁLKA na zateplení fasád od roku 2006. Zateplujeme fasády rodinných, malých bytových domů, komerčních staveb. Provozujeme fasádnický eshop.zofi.cz a prodejny s fasádním materiálem. Profesionální služby a vzdělávání zákazníků v oblasti zateplování fasád vnímáme jako poslání.
Zofík

Historie Zofi

2003 Celý náš příběh začal založením živnosti (zednické práce) pro mou osobu Roman Studený
2005 Založili jsme webovou prezentaci zateplovacky.cz
2006 Založili jsme společnosti R-STAV servis s.r.o. (se sídlem Hranice)
2007 Spustili jsme vlastní eshop na doméně zatepleni-fasad.eu
2009 Dosáhli jsme obratu 19 miliónů a začali realizovat fasády v Praze
2010 Přestěhovali jsme se do nových vlastních prostor (Horní Újezd)
2011 Dosáhli jsme obratu 22 mil. Realizujeme už fasády v Brně, Praze a Olomouci
2013 Chtěli jsme začít zákazníky více vzdělávat, proto jsme připravili několik edukačních webů (např. jakzateplitstarydum.cz), založili jsme Youtube kanál nebo zahájili práce na přípravě e-booků
2014 Přejmenovali jsme se na ZOFI fasády s.r.o., začali jsme realizovat novou strategii firmy, zrodil se nám Zofík (reprezentant firmy a průvodce webem) a dále jsme se přestěhovali do Olomouce
2016 Vybudovali jsme kompletní realizační tým pro zateplování fasád, vytvořili jsme vlastní sklad a rozšířili naše kanceláře do Prahy. Dosáhli jsme obratu 26 mil.
2017 Díky skvělým referencím a neustálému zlepšování a rozvoji všech procesů a pracovníků firmy jsme dosáhli obratu 35 mil. Měsíčně realizujeme 6 zakázek zateplení fasád RD a BD.
2018 Realizovali jsme 70 zakázek zateplení RD a BD. Dosáhli jsme obratu 52 mil.
2019 Máme za sebou desítky úspěšných a zajímavých realizací zateplení fasád
s velmi pozitivní zpětnou vazbou našich zákazníků. Rosteme v eshop prodeji fasádních materiálů. Posilujeme značku ZOFI, vytváříme nové logo a spouštíme nový web zofi.cz Zavádíme nový ekonomický systém MONEY S4. Dosáhli jsme obratu 64 mil.
2020 Přes velké problémy a komplikace spojené se začátkem COVID pandemie jsme se jako tým ZOFI pracovníků semknuli a nadále se rozvíjeli a investovali do rozvoje firmy. Spouštíme nový prodejní web eshop.zofi.cz, rozšiřujeme produktovou nabídku, navyšujeme skladové zásoby, a nastavujeme novou marketingovou strategii. Dosáhli jsme obratu 59 mil.
2021 Realizovali jsme úspěšně 76 zakázek zateplení fasád. Rostli jsme v obratu prodeje fasádních materiálů o 40%. Rozšířili jsem produktovou nabídku e-shopu a vybudovali nový skladovací areál 900m2. Máme skvělé reference od našich zákazníků. Značka ZOFI je vidět a zákazníci ji mají rádi. Dosáhli jsme obratu 80 mil.
2022 Přes velké komplikace se zdražováním stavebních materiálů a válku na Ukrajině
jsme v ESHOP prodeji dosáhli obratu 47 mil Kč a realizovali 84 zakázek zateplení fasád RD a BD. Celkový obrat firmy činil 95 mil Kč. Stále rosteme a zlepšujeme se.
Založili jsme firmu ZOFITHERM solution s.r.o. a pustili se do výroby fasádních komponentů.
Dokončili jsme kompletní digitalizaci procesů ve firmě.

Chtěli byste u nás pracovat?

Podívejte se do přehledu volných pozic. Pošlete nám životopis, i pokud zrovna nehledáme člověka vašeho zaměření. Dobrých lidí není nikdy dost.

Prohlédnout pozice

Máte jakýkoliv dotaz? Napište nám

V případě dotazů na realizaci zateplení, nám prosím do zprávy napište lokalitu, kde se vaše STAVBA nachází.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše