Jsme specialisté na zateplení domu. Realizujeme zateplení fasád v regionech Ostrava, Olomouc, Brno, Praha, provozujeme e-shop a prodejny s fasádním materiálem. Vzdělávat zákazníky v oblasti zateplování vnímáme jako poslání.
Zofík

Historie Zofi

2003 Celý náš příběh začal založením živnosti (zednické práce) pro mou osobu Roman Studený
2005 Založili jsme webovou prezentaci zateplovacky.cz
2006 Založili jsme společnosti R-STAV servis s.r.o. (se sídlem Hranice)
2007 Spustili jsme vlastní eshop na doméně zatepleni-fasad.eu
2009 Dosáhli jsme obratu 19 miliónů a začali realizovat fasády v Praze
2010 Přestěhovali jsme se do nových vlastních prostor (Horní Újezd)
2011 Dosáhli jsme obratu 22 mil. Realizujeme už fasády v Brně, Praze a Olomouci
2013 Chtěli jsme začít zákazníky více vzdělávat, proto jsme připravili několik edukačních webů (např. jakzateplitstarydum.cz), založili jsme Youtube kanál nebo zahájili práce na přípravě e-booků
2014 Přejmenovali jsme se na ZOFI fasády s.r.o., začali jsme realizovat novou strategii firmy, zrodil se nám Zofík (reprezentant firmy a průvodce webem) a dále jsme se přestěhovali do Olomouce
2016 Vybudovali jsme kompletní realizační tým pro zateplování fasád, vytvořili jsme vlastní sklad a rozšířili naše kanceláře do Prahy. Dosáhli jsme obratu 26 mil.
2017 Díky skvělým referencím a neustálému zlepšování a rozvoji všech procesů a pracovníků firmy jsme dosáhli obratu 35 mil. Měsíčně realizujeme 6 zakázek zateplení fasád RD a BD.
2018 Realizovali jsme 70 zakázek zateplení RD a BD. Dosáhli jsme obratu 52 mil.
2019 Realizace dalších několika desítek úspěšných projektů nebo pozitivní zpětná vazba od zákazníků nás dovedla k myšlence vytvořit silnou značku, a tak jsme si nechali ušít nový kabát. Dosáhli jsme obratu 63 mil.
2021 Realizovali jsme zateplení fasád 76 staveb. Přes COVID opatření a komplikace jsme úspěšně rostli v obratu na 81 mil.
Celý tým pracovníků, techniků a obchodníků ZOFI se dále rozvíjel, profesionalizoval a stabilizoval. Máme skvělé hodnocení a reference od našich zákazníků.

Chtěli byste u nás pracovat?

Podívejte se do přehledu volných pozic. Pošlete nám životopis, i pokud zrovna nehledáme člověka vašeho zaměření. Dobrých lidí není nikdy dost.

Prohlédnout pozice

Máte jakýkoliv dotaz? Napište nám

Na všechny dotazy odpovídáme během chvíle.