Zofíkův fasádní blog

Vše

ZOFItherm

Kontaktní fasády

Reporty ze staveb

Cena a rozpočet zateplení

Mýty a nesmysly o zateplování

Nopové folie

Svět ZOFI

Zateplení domu

Parapety

Čištění a ochrana fasád

Zofi firemní akce

ZOFI firemní akce

Čas od času je potřeba oslavit nejen úspěchy našeho Zofi týmu, ale zároveň do něj vnést novou energii, nezapomenutelné zážitky a také příležitost k posílení týmového ducha.

Číst dále
24.09.2023
radio.jpg

ZOFI fasády spouštějí roční rádiovou reklamu pro Olomoucký kraj

S potěšením oznamujeme, že od 17. července 2023 spouštíme oficiální rádiovou kampaň na podporu prodeje našich produktů a služeb. Reklama poběží na 3 předních českých radiích v Olomouckém kraji.

Číst dále
12.07.2023
ZOFITHERM ŠEDÝ EPS SYSTÉM.jpg

Kontaktní zateplovací fasádní systémy ZOFITHERM

ZOFI fasády mají vlastní řadu kontaktních fasádních zateplovacích systémů pod značkou ZOFITHERM. Hledáte spolehlivou firmu s referencemi a ověřenými kvalitními materiály pro zateplení vaší fasády? Jste na správném místě.

Číst dále
07.07.2023
ZOFITHERM-PRODUKTY.png

Privátní řada fasádních produktů ZOFITHERM

V roce 2023 uvádíme po 20-ti letech fungování naší firmy ZOFI fasády v oboru zateplování fasád důležitou a pro nás převratnou novinku.

Číst dále
06.07.2023
ZOFI_HP_WALL.jpg

Postup kotvení hromosvodu do zateplení. Video návod.

Jak správně a pevně ukotvit hromosvod do zateplené fasády a bez tepelného mostu? S pomocí ZOFI HP podpěry hromosvodu do polystyrenu. Podrobný postup ve videu.

Číst dále
13.06.2023
ZOFI_HP.jpg

ZOFI HP podpěra vedení hromosvodu do zateplené fasády.

Speciální podpěra hromosvodu ZOFI HP je funkční a estetický způsob upevnění hromosvodu do zateplené fasády bez tepelného mostu.

Číst dále
12.06.2023
rr.png

Roman Studený v květnu absolvoval další kurz pro manažery z praxe

Vzdělávání se je důležitou součástí téměř každého oboru. To ví dobře i majitel firmy Zofi fasády Roman Studený, který ve dnech 25.-26.května 2023 absolvoval kurz pro manažery z praxe na Baťově manažerské škole.

Číst dále
31.05.2023
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše