Poptávka realizace zateplení fasády

Realizujeme zateplení RODINNÝCH a BYTOVÝCH DOMŮ. Vyřizujeme dotace na zateplení Nová Zelená Úsporám. Fasády zateplujeme včetně klempířských a přípravných stavebních prací.

Zateplení realizujeme v regionu MORAVA v okolí těchto měst: OSTRAVA, OLOMOUC, ZLÍN, BRNO. V Praze a středních Čechám realizujeme ve spolupráci s naším ZOFI REALIZAČNÍM PARTNEREM.

Kontaktní údaje

Typ domu

Obvodové zdivo ? Na základě zadání druhu a tloušťky zdiva Vám navrhneme vyhovující tl. tepelné izolace, vybereme správné lepidlo, zvolíme správný typ a délku talířové hmoždinky. Dále navrhneme počet hmoždinek na m2.

Druh obvodového zdiva

Tloušťka obvodového zdiva

mm

Zateplení soklové části nebo suterénu domu ? Zateplení suterénní a soklové části je velice důležitý krok při zateplení domu. Je velmi často podceňován a obcházen. Zadejte prosím výše uvedené parametry a nepodceňujte tuto část poptávky. Nezateplením soklové části může docházet k nežádoucím tepelným mostům a pronikání vlhkosti do základů a zdiva.

Parametry izolace

mm

Zateplení obvodových stěn ? Zadejte prosím tloušťku izolace a plochu fasády. Následně si vyberte požadovaný typ tepelné izolace.

Druh fasádní izolace

Parametry izolace

mm

Předokenní žaluzie

Rozměry a počty otvorů – oken a dveří (šířka x výška) ? Zadejte nám prosím počet otvorových prvků (okna a dveře) a jejich rozměry v CM (šířka x výška). PŘÍKLAD: Okno 150cm x 90cm (5x) Okno 100cm x 90cm (2x), Dveře 90cm x190cm (2x) atd...

Připojení projektové dokumentace, fotek domu

Předpokládané datum realizace prací

Zde zadejte popis a rozsah poptávaných prací

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše