Fasády nás prostě baví a rozumíme jim.

Zofík Zofík Zofík

Proces realizace

Necháme si od vás poslat všechny podklady k tomu, abychom vám mohli poskytnout cenovou nabídku. Pokud se vám bude nabídka líbit, sjednáme si společně schůzku na stavbě. Zde si poté upřesníme detaily pro finalizaci ceny a následně připravíme smlouvu o dílo, která obsahuje i termín realizace. Poznámka: existují případy, kdy náš technik nejdříve jede na stavbu, tu si obhlédne, nafotí a na základě informací a podkladů vyhotoví finální nabídku.

Po odsouhlasení nabídky a následném podepsání smlouvy se zakázka zaeviduje do harmonogramu staveb a přidělí se jí fasádnická partie, která provede jednotlivé práce. Společně s tím se vytvoří podrobný soupis všech materiálů a nářadí, které budou pro realizaci potřeba. Poté se naplánuje termín objednání a dovoz materiálů na staveniště. Finálně se pak domluví termín stavby lešení.

Stavba začíná převzetím staveniště od zákazníka. Po přípravě staveniště a podkladu začíná samotná aplikace zateplovacího systému ( lepení a kotvení izolantu, osazení všech profilů, armovací vrstva, finální omítka). Pověřený stavební technik kontroluje denně stav provedených prací, koordinuje dovoz materiálů a odvoz stavebního odpadu. Po dokončení všech prací a úklidu se zákazníkem detailně procházíme všechny detaily a opravujeme případné vady a nedodělky.
Podrobný popis průběhu realizace zateplení najdete zde:
Průběh realizace rodinného domu ZDE
Průběh realizace bytového domu ZDE

Na závěr společně provedeme protokolární předání hotového díla a zrevidujeme stavební deník. Dodáme vám dále prohlášení k použitým materiálům, certifikáty k fasádnímu systému a dále na vaší žádost předáme prohlášení o nakládání s odpady. Pokud je stavba předána bez nedodělků a výhrad, provedeme finální fakturaci stavby. Stavba se poté finálně nafotí (referenční fotografie) a poprosíme vás o vyplnění referenčního formuláře spokojenosti. Před rozloučením od nás obdržíte malou pozornost v podobě rodného listu k nové fasádě, láhev vína, keramické prasátko ZOFI a další drobné dárkové předměty od ZOFI.

Rozpočet a cena zateplení fasády

Zakládáme si na precizní přípravě rozpočtu zateplení fasády a s tím souvisejících prací. Každý dům si podrobně zaměříme a navrhneme to nejlepší řešení. V ZOFI rozpočtu zateplení fasády se budete přehledně orientovat a budete vědět za co platíte a proč. Náš technik Vám vše vysvětlí a ukáže vzorky navržených materiálů. Více informací
Zofík

Zateplujeme fasády rodinných a bytových domů

Používáme kontaktní zateplovací systémy ETICS

Máte zájem o realizaci zateplení?

Pošlete nám poptávku a domluvíme se na podrobnostech

Poslat poptávku
Zofík

Mluví za nás výsledky naší práce

Od roku 2006 jsme zateplili stovky rodinných a desítky bytových domů v regionech Olomouc, Brno a Praha. Jsme profesionální a specializovaná realizační firma s vlastním technickým a personálním zázemím.

Máte jakýkoliv dotaz nebo žádost na realizaci zateplení fasády? Napište nám

V případě dotazů na realizaci zateplení, nám prosím do zprávy napište lokalitu, kde se vaše STAVBA nachází.

Nechce se vám psát?
Zavolejte nám

Vedoucí stavebního střediska Roman Studený Praha a střední Čechy, Morava studeny@zofi.cz

Obchodně technický zástupce Dušan Felkel Praha a střední Čechy felkel@zofi.cz +420 776 186 338

Obchodně technický zástupce Ing. Michal Horecký Morava horecky@zofi.cz +420 778 030 464

Rozpočty, příprava, odbyt staveb Mgr. Eliška Wűrzlerová Praha a střední Čechy wurzlerova@zofi.cz +420 774 765 474

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše