Fasády nás prostě baví a rozumíme jim.

Zofík Zofík Zofík

Proces realizace

Necháme si od vás poslat všechny podklady k tomu, abychom vám mohli poskytnout cenovou nabídku. Pokud se vám bude nabídka líbit, sjednáme si společně schůzku na stavbě. Zde si poté upřesníme detaily pro finalizaci ceny a následně připravíme smlouvu o dílo, která obsahuje i termín realizace. Poznámka: existují případy, kdy náš technik nejdříve jede na stavbu, tu si obhlédne, nafotí a na základě informací a podkladů vyhotoví finální nabídku.

Po odsouhlasení nabídky a následném podepsání smlouvy se zakázka zaeviduje do harmonogramu staveb a přidělí se jí fasádnická partie, která provede jednotlivé práce. Společně s tím se vytvoří podrobný soupis všech materiálů a nářadí, které budou pro realizaci potřeba. Poté se naplánuje termín objednání a dovoz materiálů na staveniště. Finálně se pak domluví termín stavby lešení.

Stavba začíná převzetím staveniště od zákazníka. Po přípravě staveniště a podkladu začíná samotná aplikace zateplovacího systému ( lepení a kotvení izolantu, osazení všech profilů, armovací vrstva, finální omítka). Pověřený stavební technik kontroluje denně stav provedených prací, koordinuje dovoz materiálů a odvoz stavebního odpadu. Po dokončení všech prací a úklidu se zákazníkem detailně procházíme všechny detaily a opravujeme případné vady a nedodělky.
Podrobný popis průběhu realizace zateplení najdete zde:
Průběh realizace rodinného domu ZDE
Průběh realizace bytového domu ZDE

Na závěr společně provedeme protokolární předání hotového díla a zrevidujeme stavební deník. Dodáme vám dále prohlášení k použitým materiálům, certifikáty k fasádnímu systému a dále na vaší žádost předáme prohlášení o nakládání s odpady. Pokud je stavba předána bez nedodělků a výhrad, provedeme finální fakturaci stavby. Stavba se poté finálně nafotí (referenční fotografie) a poprosíme vás o vyplnění referenčního formuláře spokojenosti. Před rozloučením od nás obdržíte malou pozornost v podobě rodného listu k nové fasádě, láhev vína, keramické prasátko ZOFI a další drobné dárkové předměty od ZOFI.

Rozpočet a cena zateplení fasády

Zakládáme si na precizní přípravě rozpočtu zateplení fasády a s tím souvisejících prací. Každý dům si podrobně zaměříme a navrhneme to nejlepší řešení. V ZOFI rozpočtu zateplení fasády se budete přehledně orientovat a budete vědět za co platíte a proč. Náš technik Vám vše vysvětlí a ukáže vzorky navržených materiálů. Více informací
Zofík

Zateplujeme fasády rodinných a bytových domů

Používáme kontaktní zateplovací systémy ETICS

Máte zájem o realizaci zateplení?

Pošlete nám poptávku a domluvíme se na podrobnostech

Poslat poptávku
Zofík

Mluví za nás výsledky naší práce

Od roku 2006 jsme zateplili stovky rodinných a desítky bytových domů v regionech Olomouc, Brno a Praha. Jsme profesionální a specializovaná realizační firma s vlastním technickým a personálním zázemím.

Máte jakýkoliv dotaz nebo žádost na realizaci zateplení fasády? Napište nám

Na všechny dotazy odpovídáme během chvíle.

Nechce se vám psát?
Zavolejte nám

Vedoucí stavebního střediska Roman Studený Praha a střední Čechy, Morava studeny@zofi.cz

Obchodně technický zástupce Dušan Felkel Praha a střední Čechy felkel@zofi.cz +420 776 186 338

Obchodně technický zástupce Ing. Michal Horecký Brno, Olomouc, Ostrava horecky@zofi.cz +420 778 030 464

Finanční řízení a rozpočtování staveb Mgr. Eliška Wűrzlerová Morava wurzlerova@zofi.cz +420 774 765 474

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše