Fasády nás baví a rozumíme jim.

Zofík Zofík Zofík

Příprava nabídky a realizace zateplení fasády

Vyplňte prosím nejdříve náš poptávkový formulář. Na základě odeslané poptávky Vás budeme telefonicky nebo emailem kontaktovat pro upřesnění podkladů. Záleží nám na tom, aby naše nabídka obsahovala všechny práce a materiály a aby jste jí dobře rozumněli.

Nevíte si rady s poptávkou? Nevadí.

Své dotazy volejte na 800 46 46 46 nebo pište na info@zofi.cz

Na základě podkladů vypracujeme prvotní cenovou nabídku. Pokud se vám bude nabídka líbit, sjednáme si společně schůzku na stavbě. Zde si společně upřesníme detaily, zaměřím stavbu a upřesníme informace pro finalizaci cenové nabídky.

Existují případy, kdy náš obchodní technik nejdříve přijede na vaši stavbu, tu si prohlédne, zaměří, nafotí a na základě informací a podkladů, které získá, obratem vyhotoví kompletní finální nabídku.

Jste spokojeni s nabídkou a celým průběhem naší komunikace, líbí se vám reference a chcete uzavřít smlouvu o dílo. Zašleme vám vzor naší smlouvy o dílo a po jeho odsouhlasení a doplnění se smlouva podepíše včetně přiložené finální nabídky.

Zařadíme vaši fasádu do harmonogramu staveb pro daný rok a na základě prvotní faktury objednáme a nakoupíme fasádní materiály.

Před začátkem realizace stavby Vás 10 -14 dní dopředu kontaktujeme. Následně si protokolárně přejímáme staveniště a začínáme pracovat.

Je nezbytné aby byla stavba pro realizaci zateplené fasády z vaší strany řádně připravena a nic nám v realizaci nebránilo.

Po celou dobu realizace fasády zapisujeme průběh prací, dohod a změn do stavebního deníku.

Kooperujeme se stavebním dozorem a dalšími stavebními řemesly tak aby se dílo zdárně a v co nejlepší kvalitě a termínu dokončilo a předalo.

Po dokončení všech prací vám fasádu a uklizenou stavbu protokolárně předáváme a vystavíme konečnou fakturu.

Na závěr od nás dostanete jako poděkování za vaši důvěru rodný list nové fasády a malý ZOFI dárek

Rozpočet a finální nabídka zateplení fasády

Zakládáme si na precizní přípravě rozpočtu zateplení fasády a s tím souvisejících prací. Každý dům si podrobně zaměříme a navrhneme to nejlepší řešení, čím a jak fasádu zateplíme. V ZOFI rozpočtu zateplení fasády se budete přehledně orientovat a budete vědět za co platíte a proč. Náš obchodní technik Vám vše vysvětlí a ukáže možnosti a vzorky navržených fasádních materiálů. Více informací
Zofík

Zateplujeme fasády rodinných, bytových a komerčních domů

Zateplujeme fasády s dotací NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM

Fasády realizujeme v regionech Ostrava, Olomouc, Zlín, Brno

Používáme certifikované kontaktní zateplovací systémy

Máte zájem o realizaci zateplení?

Pošlete nám poptávku a domluvíme se na podrobnostech

Poslat poptávku
Zofík

Mluví za nás výsledky naší práce

Od roku 2006 jsme zateplili stovky rodinných a desítky bytových domů v regionech Olomouc, Brno a Praha. Jsme profesionální a specializovaná realizační firma s vlastním technickým a personálním zázemím.

Máte jakýkoliv dotaz nebo žádost na realizaci zateplení fasády? Napište nám

V případě dotazů na realizaci zateplení, nám prosím do zprávy napište lokalitu, kde se vaše STAVBA nachází.

Nechce se vám psát?
Zavolejte nám

Obchodně technický zástupce Ing. Michal Horecký Ostrava, Zlín horecky@zofi.cz +420 778 030 464

Obchodně technický zástupce Dušan Felkel Olomouc, Brno felkel@zofi.cz +420 776 186 338

Rozpočty, příprava, odbyt staveb Žaneta Polodnová polodnova@zofi.cz +420 773 736 320

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše