ZOFI EXPERT - Fasádní akademie

Ahoj, jsem Roman Studený - zakladatel, obchodník, technický konzultant, stavař a majitel firmy ZOFI fasády s.r.o., zateplování fasád se věnuji od roku 2003.

FASÁDNÍ AKADEMIE

Ano dnes v roce 2023 je to 20 let co jsem oboru zateplování fasády věnovat více, jak polovinu svého života. Po celou dobu jsem sbíral cenné zkušenosti, úspěchy, neúspěchy a hlavně reference ze všech námi realizovaných zateplených fasád rodinných, bytových a komerčních domů a dále také zkušenosti ze stavebnictví obecně.

Vítejte na stránce FASÁDNÍ AKADEMIE, zde najdete odkazy na webové stránky, videa, články a ebooky, které jsem od roku 2010 se svými kolegy postupně napsal, natočil a publikoval.

Čeká na vás spousta cenných informací, zkušeností, tipů a rad, které jsou uspořádané tak, aby tomu rozuměl i ten největší stavební laik. Neustále pracujeme na novém obsahu a přidáváme čerstvé fasádnické novinky.


ZOFI FASÁDNÍ AKADEMI tvoří níže uvedené odkazy, na kterých o zateplování fasád zjistíte úplně vše.

YOUTUBE ZOFI KANÁL

Najdete zde přes 140 videí, které Vám pomohou se zateplením fasády od A do Z. Naše videa mají desítky tisíc sledování a neustále přidáváme nové videa s informacemi a postřehy z oboru zateplení fasád.

ZOFI YOUTUBE KANÁL

 

 

ZOFÍKŮV FASÁDNÍ BLOG

Stovky článků o zateplování fasád, reporty ze staveb, montážní postupy a doporučení. To vše na jednom místě přehledně rozděleno do jednotlivých témat.

ZOFÍKUV FASÁDNÍ BLOG

 

JAK ZATEPLIT FASÁDU SPRÁVNĚ A BEZ CHYB

Výukový E-BOOK plný cenných informací o kontaktním zateplování fasád od přípravy podkladu, výběru tepelného izolantu až po finální úpravu fasády.

JAK ZATEPLIT FASÁDU SPRÁVNĚ A BEZ CHYB

 

 

JAK ZATEPLIT YTONG

Naše stránka Jakzateplitytong.cz, je věnovaná jedné z nejčastějších otázek stavebníků, kteří si postavili nebo hodlají stavět dům z bílých porobetonových tvárnic např. Ytong, Porfix, Hebel, SOLBET a kteří chtějí správně navrhnout tloušťku obvodového zdiva s následným zateplením fasády.

JAK ZATEPLIT YTONG

 

JAK ZATEPLIT HELUZ A POROTHERM

Naše stránka Jakzateplitheluzaporotherm.cz, je věnovaná jedné z nejčastějších otázek stavebníků, kteří si postavili nebo hodlají stavět dům z keramických pálených termobloků výrobců Heluz a Porotherm, a kteří chtějí správně navrhnout tloušťku obvodového zdiva s následným zateplením fasády.

JAK ZATEPLIT HELUZ A POROTHERM

 

 

JAK ZATEPLIT STARÝ DŮM

Naše stránka Jak zateplit starý dům.cz, je věnovaná jedné z nejčastějších otázek stavebníků, kteří vlastní starý dům postavený z plných cihel, škvárobetonu, CDm cihelných bloků, škvárobetonových tvárnic, plynosilikátových bloků, nepálených cihel nebo kamene a kteří chtějí fasádu svého domu správně zateplit.JAK ZATEPLIT STARÝ DŮM

 

 

JAK ZATEPLIT OKÁL

Naše stránka Jak zateplit okal.cz, která je věnovaná majitelům domů okálového typu, kteří se rozhodli tento dům opravit a dodatečně zateplit a hledají informace, které by jim pomohly vše provést správně.

JAK ZATEPLIT OKÁL

 
Autor článku:

Roman Studený Vedoucí stavebního střediska
Roman Studený
Vedoucí stavebního střediska

Máte jakýkoliv dotaz? Napište nám

V případě dotazů na realizaci zateplení, nám prosím do zprávy napište lokalitu, kde se vaše STAVBA nachází.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše