Zofíkův blog

Vše

Kontaktní fasády

Reporty ze staveb

Cena a rozpočet zateplení

Mýty a nesmysly o zateplování

Svět ZOFI

Zateplení domu

Parapety

Přednáška propasiv.png

Zveme vás na online přednášku: Tepelné mosty moderně a kvalitně

Novostavby i rekonstrukce si vyžadují funkční řešení tepelných mostů. Jedině tak zajistíte jejich provoz v nízkoenergetickém módu, trvalou životnost a zdravé vnitřní prostředí. Abyste získali co nejvíce kvalitních informací o této oblasti, připravila pro vás společnost PROPASIV® seriál besed: Tepelné mosty moderně a kvalitně.

Číst dále
22.03.2021
DSC03092.JPG

Postup zateplení fasády polystyrenem - krok za krokem

Zateplení fasády je uceleným souborem činností, které na sebe navazují a společně tvoří zateplovací systém. V tomto článku vás krok po kroku provedeme celou realizací zateplení, tak jak na sebe jednotlivé práce navazují.

Číst dále
03.03.2021
spiral-anksys-sa-injektovana-kotva-600fdea513666.png

Injektované kotvení Spiral Anksys při zateplení fasády šedým polystyrenem tl.160mm

Injektované kotvení fasádních izolantů je nový moderní způsob kotvení, který má celou řadu výhod oproti běžným talířovým hmoždinkám. V tomto reportu z naší realizace zateplení vám podrobně ukážeme postup kotvení a hlavní výhody tohoto řešení.

Číst dále
04.02.2021
Podpěra vedení hromosvodu.png

Postup kotvení hromosvodu do zateplení. Video návod.

Jak správně a pevně ukotvit hromosvod do zateplené fasády a bez tepelného mostu? S pomocí FID hmoždinky a podpěry hromosvodu do polystyrenu. Podrobný postup ve videu.

Číst dále
08.10.2020
rts.png

Odporová řezačka FESTA na rychlé řezání polystyrenu. Video ukázka.

Odporová řezačka FESTA je kvalitní a cenově dostupná řezačka na tavné řezání polystyrenových desek. Práce s řezačkou je rychlá a jednoduchá. Ukázka práce ve videu.

Číst dále
07.09.2020
DSC_6412.jpg

Postup kotvení dešťových svodů do zateplení. Video návod.

Jak správně a pevně ukotvit dešťové svody do zateplené fasády a bez tepelného mostu? S pomocí kotvící hmoždinky do polystyrenu. Podrobný postup ve videu.

Číst dále
02.09.2020
Festa tepelný nůž na polystyren

Tavné řezání polystyrenu s tepelným nožem FESTA

Festa tepelný nůž je ideálním nástrojem pro tavné řezání EPS izolací. S tímto nožem lze snadno řezat různé dořezy, výřezy, tvary a prostupy do EPS bez zbytečného odpadu.

Číst dále
17.08.2020
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše