Zofíkův blog

Vše

Kontaktní fasády

Reporty ze staveb

Cena a rozpočet zateplení

Mýty a nesmysly o zateplování

Nopové folie

Svět ZOFI

Zateplení domu

Parapety

Čištění a ochrana fasád

POSTUP_A5.jpg

Postup kotvení dešťových svodů do zateplení. Video návod.

Jak správně a pevně ukotvit dešťové svody do zateplené fasády a bez tepelného mostu? S pomocí kotvící hmoždinky do polystyrenu. Podrobný postup ve videu.

Číst dále
29.05.2023
Praha.png

Realizace zateplení fasád Praha a Střední Čechy

Hledáte spolehlivou firmu na realizaci zateplení fasády vašeho domu, která vše vyřídí za vás a na klíč? Máte stavbu v Praze a okolí? Máme pro vás skvělou zprávu! Zofi vám nabízí profesionální a komplexní služby v oblasti zateplování fasád.

Číst dále
13.04.2023
MORAVA.png

Realizace zateplení fasád Olomouc a okolí

Znáte rčení „Šaty dělají člověka?“ To stejné platí i u fasády, protože fasáda přece dělá dům! Hledáte způsob, jak ušetřit v době, kdy se nyní téměř každý z nás potýká s vysokými cenami energií? Chcete zvýšit hodnotu vašeho domu? Pak je pro vás zateplení fasády tou správnou volbou!

Číst dále
29.03.2023
Přednáška propasiv.png

Zveme vás na online přednášku: Tepelné mosty moderně a kvalitně

Novostavby i rekonstrukce si vyžadují funkční řešení tepelných mostů. Jedině tak zajistíte jejich provoz v nízkoenergetickém módu, trvalou životnost a zdravé vnitřní prostředí. Abyste získali co nejvíce kvalitních informací o této oblasti, připravila pro vás společnost PROPASIV® seriál besed: Tepelné mosty moderně a kvalitně.

Číst dále
22.03.2021
DSC03092.JPG

Postup zateplení fasády polystyrenem - krok za krokem

Zateplení fasády je uceleným souborem činností, které na sebe navazují a společně tvoří zateplovací systém. V tomto článku vás krok po kroku provedeme celou realizací zateplení, tak jak na sebe jednotlivé práce navazují.

Číst dále
03.03.2021
spiral-anksys-sa-injektovana-kotva-600fdea513666.png

Injektované kotvení Spiral Anksys při zateplení fasády šedým polystyrenem tl.160mm

Injektované kotvení fasádních izolantů je nový moderní způsob kotvení, který má celou řadu výhod oproti běžným talířovým hmoždinkám. V tomto reportu z naší realizace zateplení vám podrobně ukážeme postup kotvení a hlavní výhody tohoto řešení.

Číst dále
04.02.2021
Podpěra vedení hromosvodu.png

Postup kotvení hromosvodu do zateplení. Video návod.

Jak správně a pevně ukotvit hromosvod do zateplené fasády a bez tepelného mostu? S pomocí FID hmoždinky a podpěry hromosvodu do polystyrenu. Podrobný postup ve videu.

Číst dále
08.10.2020
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše