Realizace zateplení fasád Praha a okolí

Uvažujete o zateplení fasády prostřednictvím spolehlivé firmy, která se o vše postará na klíč? Jsme ZOFI a fasády v Praze děláme profi.

Obrázek 1 pro článek Realizace zateplení fasád Praha a okolí

Jsme Zofi fasády s.r.o. a naší specializací je zateplování fasád. V oboru se pohybujeme už více než 20 let a za tuto dobu jsme stihli realizovat okolo 800 nových zateplených fasád. Nejčastěji se zaměřujeme na rodinné domy, menší bytové domy a výjimkou nejsou ani komerční objekty. 

Naším cílem je vytvořit nejen krásnou fasádu na pohled, ale také poskytnout našim zákazníkům veškerý komfort, tzn. zateplení na klíč za použití těch nejkvalitnějších materiálů na trhu. Co vše si pod tím představit?

Ať už nás ke spolupráci oslovíte jakýmkoliv způsobem, např. přes náš poptávkový formulář, rádi vám ZDARMA vypracujeme předběžnou cenovou kalkulaci a navrhneme odpovídající kvalitní zateplení pro váš dům. Poté vyráží na stavbu náš obchodně technický zástupce pro daný region, který stavbu přeměří a doladí všechny potřebné detaily. Následně nabídku zfinalizujeme a připravíme smlouvu k podpisu. V případě zájmu vyřídíme v rámci celé realizace i dotace z programu Nová zelená úsporám STANDARD

Poté už nic nebrání samotné realizaci. Pro nás to znamená, že objednáme veškerý potřebný materiál a následně si od vás převezmeme připravené staveniště. Na vás je už jen sledovat, jak se pod rukama našich šikovných fasádníků mění původní fasáda, která již ztratila svůj půvab v novou krásnou a funkční fasádu, která bude naplňovat všechny požadavky kvalitního, dlouhotrvajícího zateplení a odolá všem vnějším vlivům po další dlouhá léta. 

Pro naše realizace využíváme jen kvalitní certifikované fasádní materiály, které jsou dlouhodobě prověřené, a za kterými si stojíme. Na základě vlastních zkušeností a dlouholetého působení na trhu jsme vyvinuli vlastní prémiovou řadu fasádních materiálů ZOFITHERM, abychom realizace dovedli k dokonalosti. Mezi další používané fasádní systémy řadíme i ty od výrobců CeresitBaumit a velmi oblíbený fasádní systém Newtherm

V Praze realizujeme zateplení fasád v těchto lokalitách:

Praha: všechny městské části Prahy 1-22
Praha 1 - Staré město, Malá strana, Hradčany
Praha 2 - Nové město, Vinohrady
Praha 3 - Žižkov, Vinohrady
Praha 4 - Nusle, Podolí, Braník, Krč, Michle
Praha 5 - Smíchov, Košíře, Motol, Radlice
Praha 6 - Dejvice, Střešovice, Vokovice, Liboc, Ruzyně
Praha 7 - Holešovice, Bubeneč
Praha 8 - Karlín, Kobylisy, Bohnice
Praha 9 - Vysočany, Prosek, Hrdlořezy
Praha 10 - Vršovice, Strašnice, Malešice
Praha 11 - Chodov, Háje
Praha 12 - Modřany, Libuš, Kamýk
Praha 13 - Stodůlky, Jinonice, Třebonice, Řeporyje
Praha 14 - Hloubětín, Černý most, Kyje, Hostavice
Praha 15 - Hostivař, Horní Měcholupy
Praha 16 - Radotín
Praha 17 - Řepy, Zličín
Praha 18 - Letňany
Praha 19 - Kbely, Čakovice
Praha 20 - Horní Počernice
Praha 21 - Újezd nad Lesy
Praha 22 - Uhříněves, Pitkovice

Dále realizujeme fasády poblíž Prahy ve městech:

Beroun, Černošice, Jesenice, Říčany, Jirny, Úvaly, Nehvizdy, Radonice, Zdiby, Klecany, Roztoky, Velké Přílepy, Horoměřice, Tuchoměřice, Hostivice, Chýně, Chrášťany, Rudná, Jinočany, Řeporyje, Ořech.

Zateplení fasád realizujeme v tomto regionu prostřednictvím ZOFI REALIZAČNÍHO PARTNERA. Jedná se o námi prověřenou, odborně proškolenou realizační fasádní firmu s kterou dlouhodobě spolupracujeme a která zná naše fasádní systémy, materiály a pracovní montážní postupy. Po zaslání poptávky se vám ozve pracovník dané firmy a dům si zaměří, vypracuje nabídku a v případě vaší spokojenosti podepíše smlouvu o realizaci a následně zateplení fasády na vašem domě provede.

Zobrazit mapu:

Prohlédněte si naše vybrané reference v Praze:

Ukázka realizace zateplení fasády Praha 4 - Krč
Zateplovací systém: New Therm
Izolant: TPD – PUR 30/40, tloušťka 100 mm
Povrchová úprava: Terrix 1,5 mmka realizace zateplení fasády ve Strašnicích

Ukázka realizace zateplení fasády Praha 6 - Liboc
Zateplovací systém: CERETHERM UNIVERSAL EPS
Izolant: EPS 70F tl. 200 mm
Povrchová úprava: Silikonová omítka Ceresit CT 74 1,5 mm
Ostatní práce: Kamenný obklad STEGUUkázka realizace zateplení fasády v Praze 6

Ukázka realizace zateplení fasády Praha 10 - Strašnice
Zateplovací systém:
CERETHERM CLASSIC
Izolant: STYROTHERM PLUS 70
Povrchová úprava: Silikonová omítka Ceresit CT 74 1,5 mm

Ukázka realizace zateplení fasády Praha 8 - Libeň
Zateplovací systém: CERETHERM UNIVERSAL MW
Izolant: ROCKWOOL Frontrock Plus tl. 160 mm
Povrchová úprava: Silikonová omítka Ceresit CT 74 1,5 mmUkázka realizace zateplení fasády v Praze 8

Ukázka realizace zateplení fasády bytového domu Praha 5 - Smíchov
Zateplovací systém: CERETHERM UNIVERSAL MW
Izolant: Knauf FKD S Thermal , tloušťka 120mm
Povrchová úprava: Silikonová omítka Ceresit CT 74 1,5 mm,Ceresit CT 77Ukázka realizace zateplení fasády bytového domu v Praze 5

Veškeré ukázky našich prací včetně informací o použitých zateplovacích systémech, izolantech, odstínů omítek, případně dalších provedených pracích najdete v jednotlivých fotogaleriích na našem webu v sekci Reference.

Nachází se vaše stavba v okolí výše uvedených měst? Kontaktujte nás ještě dnes, vyplňte náš poptávkový formulář a získejte cenovou nabídku ZDARMA. Rádi se s vámi potkáme na schůzce a domluvíme na realizaci.

Nevíte si rady a potřebujete se poradit? Zavolejte přímo našim rozpočtářům na infolinku 800 46 46 46 nebo napište na e-mail: poptavka@zofi.cz a my se vám ozveme.

Chcete s námi realizovat zateplení fasády, ale vaše stavba neleží v daném regionu? Máme pro vás řešení! Dodáme vám materiál z našeho e-shopu, ať už se stavba nachází kdekoliv v ČR.

Uvažujete nad zateplením fasády vašeho domu?

Napište nám vaše představy a my navrhneme řešení na klíč!

NEZÁVAZNĚ POPTAT
Zofík
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše