Zveme vás na online přednášku: Tepelné mosty moderně a kvalitně

Novostavby i rekonstrukce si vyžadují funkční řešení tepelných mostů. Jedině tak zajistíte jejich provoz v nízkoenergetickém módu, trvalou životnost a zdravé vnitřní prostředí. Abyste získali co nejvíce kvalitních informací o této oblasti, připravila pro vás společnost PROPASIV® seriál besed: Tepelné mosty moderně a kvalitně.

Obrázek 1 pro článek Zveme vás na online přednášku: Tepelné mosty moderně a kvalitně

První on-line setkání se kvapem blíží!

  • ONLINE SETKÁNÍ 1. : 23. 3. 2021
  • DŮLEŽITOST ŘEŠENÍ TEPELNÝCH MOSTŮZ HLEDISKA VŠECH PARAMETRŮ MODERNÍHO BYDLENÍ
  • VSTUP ZDARMA

Vše o tepelných mostech a jak se s nimi vypořádat v různých stavebních situacích, v návrhu i na stavbě samotné prozradí odborníci na nízkoenergetické stavitelství.

 

Kotvení těžších předmětů a zařízení na zateplenou fasádu

Se společností PROPASIV s.r.o. dlouhodobě spolupracujeme a jejich řešení ze systému PROPASIV pravidelně využíváme při realizaci zateplení fasády.

Těžké konstrukce a zařízení je důležité upevnit na zateplenou fasádu správně a to tak, aby byl spoj pevný a zároveň negativně neovlivnil funkčnost zateplovacího systému.

V našem eshopu najdete speciální kotvící bloky a další kotevní prvky pro správné kotvení markýz, pergol, zábradlí, satelitů, antén nebo třeba zařízení vzduchotechniky.

ZOFI

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše