Jaké nářadí potřebujete pro správné zateplení fasády?

Důležitým faktorem pro bezchybné zateplení fasády, je použití správného nářadí a příslušenství. Máme nářadí určené přímo na zateplování fasád a dále běžné zednické nářadí a pomůcky, na které nesmíme zapomenout a mít je vždy po ruce.

Obrázek 1 pro článek Jaké nářadí potřebujete pro správné zateplení fasády?

Dobrý den stavebníci,

minulý příspěvek našeho blogu byl na téma: Jak zateplit fasádu svépomocí? Už tedy víte, na co si dát při svépomocném zateplení pozor. Na co myslet předem a čemu se vyvarovat. Doufám, že vám článek pomohl a vyvarujete se častým chybám svépomocného zateplení. 

Na tento článek navážeme dnešním videem. 

Důležitým faktorem pro bezchybné zateplení fasády, je použití správného nářadí a příslušenství. Máme nářadí určené přímo na zateplování fasád a dále běžné zednické nářadí a pomůcky, na které nesmíme zapomenout a mít je vždy po ruce. Pojďme se na to tedy podívat.


Správné nářadí pro zateplení fasád:

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše