Jitka Medveďová Jitka Medveďová, nová posila do týmu ZOFI

Jsme moc rádi, že do našeho týmu můžeme přivítat další novou kolegyni, paní Jitku Medveďovou - novou přípravářku a rozpočtářku staveb.

Obrázek 1 pro článek Jitka Medveďová Jitka Medveďová, nová posila do týmu ZOFI

Paní Medveďová je od začátku července součástí našeho týmu na pozici Rozpočtářka, příprava staveb.

Tato pozice je naprosto zásadní pro bezproblémové fungování našeho realizačního střediska. Rozpočtář je většinou první, kdo kontaktuje naše zákazníky po obdržení poptávky zateplení. Po doladění všech detailů ohledně zateplení vypracovává podrobné a přehledné cenové nabídky. Následně spolupracuje s našimi stavebními techniky při koordinaci celé realizace zateplení.

Paní Medveďová se už postupně na vše zaškoluje a úspěšně vyřizuje první poptávky zateplení. Ve spolupráci s naší vedoucí přípravy staveb, Mgr. Eliškou Wűrzlerovou, teď tvoří sehraný tým, na který se může spolehnout celé naše stavební středisko.

Vítáme tě, Jitko v naší rodině ZOFI a přejeme ti plno pracovních úspěchů.

Tým ZOFI

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše