Kontaktní nebo provětrávané zateplení fasády?

Provětrané nebo kontaktní zateplení fasády? To je dobrá otázka. Oba tyto způsoby mají svá PRO a PROTI. V novém seriálu o zateplovacích systémech si představíme tyto způsoby zateplení podrobně.

Obrázek 1 pro článek Kontaktní nebo provětrávané zateplení fasády?

V dnešní době se domy zateplují hlavně dvěma způsoby. Kontaktním a provětraným způsobem zateplení. Každý z těchto způsobů tvoří ucelený zateplovací systém, který má přesnou materiálovou skladbu a předepsané pracovní postupy a pravidla. Kontaktní zateplení je nejrozšířenějším způsobem, se kterým se můžete setkat prakticky denně. Oba tyto způsoby zateplení mají svoje PRO a PROTI a na to se pravě v tomto seriálu zaměříme.

Ve videu níže si vysvětlíme blíže tyto dva způsoby zateplení, na které navážeme sérií videí, které budou už zaměřené konkrétně na kontaktní a provětrané zateplení fasády.

Poptávka zateplení

Plánujete zateplení Vašeho domu? Zadejte nám nezávaznou poptávku.

Chci zadat poptávku
Zofík
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše