Pracovníci ZOFI na školení ve výrobním závodě LIKOV

23.3.2018 od 10:00 proběhlo školení pracovníků ZOFI fasády ve výrobním závodě firmy LIKOV, Kuřim. Firma LIKOV patří na českém trhu k největšímu a nejlepšímu výrobci Al a PVC fasádních profilů.

Obrázek 1 pro článek Pracovníci ZOFI na školení ve výrobním závodě LIKOV

Firma LIKOV patří na českém trhu k největšímu a nejlepšímu výrobci Al a PVC fasádních profilů.

ZOFI fasády patří k přímým odběratelům LIKOVU a jejich fasádní profily máme zařazeny v prodejním portfoliu a výrobním procesu realizace zateplených fasád.


Firma Likov a její pracovníci jsou profesionály ve všech směrech. Školení probíhalo ve speciální školící místnosti s podrobnou ukázkou a přednáškou výrobního programu fasádních profilů LIKOV. Vše bylo doprovázeno profesionální video prezentací montáže jednotlivých fasádních profilů: zakládací profily, rohové a ukončovací profily, okenní profily, parapetní profily a další.

Po celou dobu školení bylo poskytováno vynikající občerstvení, a výborný oběd v polední pauze. Výrobní a obchodní ředitel LIKOV si pro nás připravili skvělou prohlídku výrobních a skladovacích prostor s prezentací výroby jednotlivých profilů a jejich expedici na sklad, postup vyskladnění a expedice k zákazníkům přímo na stavbu nebo sklad. Odpolední blok školení byl věnován tématu kotvení a kotvícím prvkům pro zateplení fasád.

Děkujeme panu Jiřímu Rozsívalovi za pozvánku na školení a přednášejícímu technikovi za poskytnuté informace. Velké díky vedení firmy LIKOV za prohlídku výrobních a skladovacích prostor.

Školení bylo pro nás velmi přínosné a nabyté znalosti využijeme při realizacích zateplení fasád, konzultacích a prodeji fasádních profilů.

ZOFI

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše