Proběhlo ZOFI školení pro naše zaměstnance a partnery.

Každoročně pořádáme před startem sezóny školení na pracovní postupy realizace kontaktního zateplení. Školení proběhlo minulý čtvrtek v Olomouckém hotelu Hesperia.

Obrázek 1 pro článek Proběhlo ZOFI školení pro naše zaměstnance a partnery.

Dobrý den,

každoročně pořádáme před startem sezóny školení na pracovní postupy realizace kontaktního zateplení. Školení proběhlo minulý čtvrtek v Olomouckém hotelu Hesperia.

Celý seminář byl zaměřen hlavně na nové technologie výrobců CERESIT, FISCHER a LIKOV.

Přednáška Ceresit byla zaměřena na představení stavební chemie CERESIT pro kontaktní zateplování fasád. Správné pracovní postupy a nejčastější postřehy a rady přímo z praxe.

Dále navazovala přednáška výrobce kotevní techniky FISCHER. Firma Fischer jednička na trhu kotevní techniky a účastníkům semináře bylo představeno kompletní portfolio talířových hmoždinek a hmoždinek pro kotvení do zateplené fasády.

Závěrečný blok patřil výrobcům fasádních profilů LIKOV. Byly představeny všechny fasádní profily od profilů pro založení systému, přes rohové, okenní, dilatační profily až po ukončovací profily a další příslušenství.

Produkty těchto výrobců pravidelně využíváme na našich stavbách a nabízíme v našem eshopu. Pro kvalitní zateplení fasády je určitě můžeme doporučit.

Seminář pořádáme pro vzdělávání našich zaměstnanců a partnerů v kontaktním zateplování fasád. Letos byla účast zatím nejvyšší a sešlo se nás tam okolo 50 účastníků.

Budeme se těšit na dalším ročníku.

Tým ZOFI

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše