Projekt revitalizace bytového domu | Mohelnice

Předmětem projektové dokumentace byly stavební úpravy stávajícího panelového bytového domu v Mohelnici. Jednalo se o revitalizaci objektu, jejímž předmětem bylo zateplení obálky budovy, a to kontaktním zateplovacím systémem - na fasádě s grafitovým tepelným izolantem v hlavní ploše, extrudovaným polystyrenem v místě soklu a tepelnou izolací z minerální plsti v místě požárních úseků, vč. výměny části oken, dále zateplení střešní konstrukce s provedením nové fóliové hydroizolace, oprava strojoven výtahů v nadstřešní části, oprava větracích šachet vč. ventilačních hlavic.

Dále byla provedena kompletní sanace ustupujících schodištových lodžií vč. povrchových úprav, podlahového souvrství a s provedením parapetního zdiva s osazením okenní výplně nově do líce fasády. Obdobně byla také kompletně opravena konstrukce předsazených balkonových lodžií vč. nového podlahového souvrství a výměny stávajícího zábradlí za hliníkové.

V neposlední řadě prošly kompletní opravou vstupní prostory s provedením nových povrchů stěn a podlah, nové řešení poštovních schránek, SAT a TV rozvody, osvětlení a odvodnění.

  • Náklady na realizaci: 14 mil. Kč
  • TOP 10 v soutěži panelák roku 2016
  • Cena časopisu PANEL PLUS za nejlepší fasádu vybranou v anketě čtenářů

Zaujala vás realizace?

Máte zájem o podobné řešení pro Vaši stavbu? Sdělte nám své představy!

NEZÁVAZNĚ POPTAT
Zofík
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše