RODNÝ LIST zateplení fasády domu. Za naší prací si stojíme.

V ZOFI fasády si naší práce moc vážíme. Stejně tak si vážíme i důvěry, kterou nám naši zákazníci dávají. To, že si za svou prací stojíme dokládá např. i RODNÝ LIST zateplení domu.

Obrázek 1 pro článek RODNÝ LIST zateplení fasády domu. Za naší prací si stojíme.

Pěkný den,

V ZOFI fasády si naší práce moc vážíme. Stejně tak si vážíme i důvěry, kterou nám naši zákazníci dávají. Víme, že zateplování fasád je stejně jako jiné stavební obory založeno na důvěře mezi zákazníkem a realizační firmou, na které nám opravdu záleží. Tuto důvěru budujeme upřímnou a přehlednou prezentací ZOFI.

Dáváme našim zákazníkům cenné rady a ucelené informace o zateplování. Naše cenové nabídky obsahuji opravdu podrobné soupisy materiálů a prací, které jsou absolutně transparentní a pravdivé. Od loňského roku také například vystavujeme na námi realizované fasády tzv. RODNÝ LIST zateplení fasády.

Tento "dokument" dáváme všem našim zákazníkům při předání hotové fasády, společně s lahví dobrého vína. Rodný list je finální dokument, který dokládá to, že si za svou prací opravdu stojíme a víme, že realizace zateplení proběhla správně. Dokládá, že fasáda je funkční, správně navržená a bude našim zákazníkům dlouho a správně sloužit.

Rodné listy za loňský rok už se nám nevlezou na stůl. Staveb bylo opravdu dost :) Letos máme v plánu tento počet zdvojnásobit. To asi bude chtít větší stůl :)

Třeba letos předáme RODNÝ LIST zateplení fasády i vám.

Budeme se těšit.

ZOFI

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše