Šťastné a veselé Vánoce přeje ZOFI | PF 2020

Přejeme Vám úspěšný nový rok 2020, příjemné prožití vánočních svátků a bohatého ježíška. My už máme ty největší dárky letos rozbalené!

Obrázek 1 pro článek Šťastné a veselé Vánoce přeje ZOFI | PF 2020

Rok 2019 byl pro nás plný změn a novinek. Každoročně rosteme a proto bylo nezbytné jít kupředu a inovovat, a to hlavně technologicky a v online prostředí. Celý rok byl tedy ve znamení připrav, testování a následného zavádění třech velkých projektů.

Na prvním z těchto projektů se právě nacházíte, což je pro nás důkaz, že se vše povedlo na 100%. Pod vedením digitální agentury BlueGhost se nám podařilo spustit nový, přehledný, moderní a atraktivní web ZOFI.CZ. Náš domácí web, rozdělovník všech našich služeb a místo, kde budeme pravidelně pokračovat s našim blogem.

Spolupráce s modrým duchem pro nás byla tento rok naprosto klíčová. BlueGhostu se povedlo celkově redesignovat vizuál značky ZOFI a přizpůsobit ho našim potřebám a potřebám našich zákazníků. Zofík tak dostal nový moderní kabát a je připraven pomáhat dalším zájemcům o zateplení domu.

 

Nový internetový obchod eshop.zofi.cz

Zásadním krokem kupředu pro nás letos bylo zavedení nového eshopu, který postupně nahradil náš zaběhlý eshop www.zatepleni-fasad.eu. Náš původní eshop měl dlouhou historii a svého času byl prvním eshopem na českém internetu, který byl zaměřen výhradně na prodej fasádních materiálů. Za 13ti letou historii eshopu u nás našlo řešení pro zateplení svého domu tisíce spokojených zákazníků.

Náš osobní přístup ke každé zakázce a snaha poskytovat zákazníkům cenné rady a návody jsou hlavní přidané hodnoty zatepleni-fasad.eu. 

Druhým velkým projektem bylo přenést tyto zkušenosti ze starého eshopu a vložit je do nové, moderní aplikace, která bude přehlednější a bude obsahovat pokročilé funkce pro usnadnění nákupu a celého procesu vyřízení objednávky.

Bylo nám jasné, že tvorba a zavedení nového eshopu nebude lehký úkol a proto jsme moc rádi, že se tvorby ujala společnost NETSIMPLE.CZ. Bylo pro nás důležité vytvořit eshop na míru našemu oboru. Krabicově řešené eshopy pro nás tedy nejsou cesta. Díky skvělé práci společnosti NETSIMPLE teď máme plně funkční internetový obchod, který obsahuje mnoho funkcí pro podporu prodeje a aplikace pro rychlé a snadné vyřizování objednávek a tvorbu nabídek. Naše nároky na funkce eshopu jsou opravdu vysoké a NETSIMPLE se tohoto úkolu zhostil opravdu na 100%.

 

Na vývoj eshopu zateplení-fasád.eu a jeho proměnu v eshop.zofi.cz se můžete podívat v galerii pod článkem.

Důležitým a nezbytným požadavkem na nový eshop bylo jeho propojení s účetním programem. Třetím projektem tedy bylo zavedení úplně nového učetního programu. Od 1. ledna 2020 budeme tedy na nové vyšší verzi účetního programu - Money S4. Propojení s eshopem nám výrazně usnadní práci ve všech směrech a cesta zákazníka k zateplené fasádě bude zase o kus rychlejší a efektivnější.

Všechny tyto náročné projekty se nám ke konci roku 2019 podařilo úspěšně dokončit a to jsou pro nás ty největší vánoční dárky. A věříme, že i pro naše zákazníky.

Našemu stavebnímu středisku se v letošním roce podařilo zateplit více než 80 staveb rodinných a bytových domů. Máme z tohoto nárustu opravdovou radost a věříme, že v příštím roce překonáme 100vku. S novým webem a zázemím firmy si na to rozhodně troufáme.

Na naše reference zateplení staveb se můžete podívat ZDE.

Přejeme tedy všem našim zákazníků a partnerům pohodové prožití vánočních svátků a úspěšný nový rok 2020.

My v ZOFI se na novou sezónu opravdu těšíme, protože změny vždy přináší dobré věci a nové příležitosti.

Veselé Vánoce přeje
tým ZOFI


Galerie historie vývoje eshopu zatepleni-fasad.eu:
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše