Šťastné a veselé Vánoce přeje ZOFI | PF 2021

Přejeme Vám úspěšný nový rok 2021, příjemné prožití vánočních svátků a bohatého ježíška. Jaký byl rok 2020 v ZOFI?

Obrázek 1 pro článek Šťastné a veselé Vánoce přeje ZOFI | PF 2021

Na konci roku 2019 se nám podařilo spustit nový eshop.zofi.cz, nový firemní ERP systém Money s4 a moderní web zofi.cz. Už tenkrát bylo jasné že rok 2020 bude o vylaďování dalších procesů v těchto systémech a webech a dalším rozvoji celého ZOFI.

Do tohoto roku vstupovalo ZOFI s velkým očekáváním. To co rok 2020 přinesl ale předčilo očekávání nás všech!

Tento nelehký rok se nám podařilo ustát a projít touto těžkou zkouškou. Za to jsme opravdu nesmírně šťastní a vděční.

 

Eshop.zofi.cz

Se spuštěním nového eshopu přišel i výrazný nárůst počtu objednávek. Náš skvělý eshop tým většinu objednávek úspěšně vyřídíl. Podařilo se nám dodržet naše obratové a obchodní cíle, dále rozšiřovat nabídku o nový sortiment produktů a efektivněji vyřešit logistiku objednávek k našim zákazníkům.

Eshop se povedlo dále vylepšovat, tak aby jeho používání bylo pro zákazníky přívětivé, intuitivní a přehledné na všech zařízeních.

Realizace zateplení staveb

V letošním roce naše stavební středisko realizovalo zateplení fasád skoro 80 staveb rodinných a bytových domů. Máme z tohoto počtu opravdovou radost. Na naše reference zateplení staveb 2020 se můžete podívat ZDE.

Můžeme tedy se vší pokorou říct, že pro nás byl tento rok úspěšný.

Děkujeme všem našim zaměstnancům ZOFI za 100% odvedenou práci.

Všem našim partnerům a dodavatelům za skvělou spolupráci.

Největší díky patří Vám, našim zákazníkům za důvěru a využití všech našich služeb. Opravdu Vám za to děkujeme a vážíme si toho. Bez Vás by to nešlo.

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a do nového roku hlavně zdraví a návrat světa zase do normálních kolejí.

Tým ZOFI

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše