Tým ZOFI fasády na školení PROPASIV

V pondělí 5.3.2018 porběhlo školení naši fasádních techniků a prodejců na systémy společnosti PROPASIV - řrešení tepelných mostů a kotvení prvků do zateplovacího systému.

Obrázek 1 pro článek Tým ZOFI fasády na školení PROPASIV

V ZOFI se dlouhodobě snažíme zapojovat moderní technologie a materiály do našich realizací. Má to smysl. Tyto prvky vždy zdokonalují zateplovací systém a prodlužují jeho správné fungování a životnost.

Na školení propasiv nás školitel seznámil s těmito materiály:


Compacfoam

Pokročilý materiál, který spojuje velmi vysokou pevnost v tlaku s vynikající tepelnou izolací a nízkou hmotností. Díky vysoké tuhosti a výborné dlouhodobé stabilitě je COMPACt FOAM řešením problémů, které vyžadují tepelnou izolaci a pevnou konstrukci.

 

Izolace vakuová

Nejúčinnějším izolačním materiálem na trhu. Součinitel tepelné vodivosti lambda s hodnotou 0,007 W/m·K ji předurčuje k použití v situacích, kdy je nezbytné použít jen velmi tenkou vrstvu izolačního materiálu. Díky panelovému provedení je instalace velmi rychlá, vyžaduje ale odbornou manipulaci.


Izolace aerogel

Izolace vyrobená ze základního aerogelu a nosného rouna je ohebný tepelně izolační materiál, který značně snižuje tepelné ztráty při malé potřebě místa. Použití nalézá všude tam, kde pro nedostatek prostoru nelze dosáhnout požadovanou tepelnou izolaci jiným způsobem.

Všechny tyto prvky budeme už v letošním roce používat na našich stavbách a plánujeme je zahrnout i do nabídky eshopu.

ZOFI

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše