ZOFI Grilovačka 2022

U nás v Zofi razíme heslo, že je třeba utužovat kolektiv a protože mezi sebou máme kamarádské vztahy a rádi spolu trávíme čas i mimo práci, každoročně pořádáme akce, na kterých se všichni společně sejdeme.

Obrázek 1 pro článek  ZOFI Grilovačka 2022

Tento rok jsme naplánovali firemní grilovačku. Konala se v pátek třináctého a i přesto měla velký úspěch. Odstartoval ji náš IT specialista Standa jízdou na elektrickém longboardu, jehož jízdní vlastnosti později vyzkoušeli i další kolegové. Hrála se i oblíbená společenská hra Rummikub.

Kromě toho se samozřejmě podávaly speciality od našeho vedoucího skladu Pavla, který pro nás připravil spoustu dobrého jídla. Grilování se současně ujal i náš samotný šéf Roman, ale než se přesunul ke grilu, pronesl proslov, ve kterém nám poděkoval za naši dosavadní práci a vyzdvihl úspěchy jednotlivých kolegů, posílil nás na duchu v této turbulentní době, která je také dobou spousty příležitostí, kterých se ZOFI jistě chytí a které využije.

13.5. byl významným dnem i pro našeho stavbyvedoucího Adama a obchodně technického zástupce Michala z regionu Morava, kteří slavili narozeniny. Klukům jsme popřáli hodně zdraví a mnoho dalších úspěchů jak v pracovním, tak i osobním životě.

Na závěr nechybělo vystoupení našeho šéfa, který se ujal kytary a zazpíval nám několik převzatých, ale i vlastních songů.

Díky také všem kolegům, kteří přispěli k pořádání naší společné akce (napekli, navařili, dovezli lavičky, zajistili ryby a maso, narazili bečku piva a pomohli s úklidem) v našem ZOFI skladě v Olomouci.


Už teď se těšíme na další společnou akci. Tým ZOFI

 

Autoři článku:

Rozpočty, příprava, odbyt staveb Monika Fridrišková, DiS.
Monika Zdařilová, DiS.
Rozpočty, příprava a odbyt staveb

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše