ZOFI párty letní den po završení úspěšně letní sezóny

20. září proběhl ZOFI párty den plný her a překvapení v nádherném areálu Amerika v Olomouci.

Obrázek 1 pro článek ZOFI párty letní den po završení úspěšně letní sezóny

Oslava završení náročné letní sezóny tentokrát proběhla v soutežním a zábavném duchu v krásném areálu Amerika v Olomouci. 

Kompletní program byl velkým překvapením a dárkem od našich Zofinek.

Celá akce byla uvedena naprosto originální a zábavnou scénkou "Příběh, který se v ZOFI stal".

Následovalo několik her, kde byl týmový duch zofi prověřen od A do Z. Hledání pokladů se zavázanýma očima, týmové ZOFI puzzle, poznávání předmětů v tajemné bedně, nebo třeba náročná štafeta. Nejtěžší soutěž nás ale teprve čekala - nakreslit z paměti našeho ZOFÍKA :) tuto soutěž většina účastníků pojalo opravdu originálně :D Dále byla na programu krátká prezentace s plány dalšího rozvoje ZOFI a konečně byl také odhalen nový vizuál ZOFI v čele s novým ZOFÍKEM. Na závěr proběhla originální a velice hodnotná tombola.

Celý den byl zároveň i malým překvapením k narozeninám pro našeho hlavního Zofíka Romana. V ZOFI se opravdu umíme bavit a ještě jednou děkujeme všem Zofinkám za velké, zábavné a nevšední překvapení.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše