Dotace na zateplení pro rodinné domy

Specializujeme se na kompletní vyřízení dotace pro zateplení starších rodinných domů v programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM STANDARD

Obrázek 1 pro článek Dotace na zateplení pro rodinné domy

Jste vlastníkem staršího rodinného domu a uvažujete nad:

  • zateplení (fasády, střechy, podlahy, stropu)
  • výměně otvorových prvků
  • stínící technika
  • zelené střechy
  • instalaci nového zdroje vytápění (tepelného čerpadla, kotle, kamna)
  • fotovoltaické systémy
  • solární ohřev vody
  • ekomobilita
  • řízené větrání
  • hospodaření s dešťovou a odpadní vodou

Podrobné informace o programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM STANDARD na stránkách ZDE

 

ZOFI fasády s.r.o. v seznamu specialistů a dodavatelských firem Nová zelená úsporám najdete ZDE

Od roku 2010 jsme v tomto dotačním programu určenému pro celkové zateplení rodinných domu úspěšně vyřídili a realizovali přes 500 zakázek.

Doposud jsme měli 100% úspěšnost u podaných žádostí, které byly schváleny a dotace po naší realizaci zateplení stavby byly následně všem proplaceny.

Rádi vám s vyřízením dotace pomůžeme a vše zajistíme. V případě zájmu provedeme následně kompletní realizaci zateplovacích prací.

Dotace na zateplení vyřizujeme pouze v regionech Ostrava, Olomouc, Zlín, Brno.

 

***
Dotační programy NOVÁ ZELENÁ Light a OPRAV DŮM PO BABIČCE nevyřizujeme.

Zde nabízíme pro ty co již mají tyto dotace vyřízeny kompletní realizaci zateplovacích prací.
***

 

Jak vyřizujeme NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM STANDARD pro váš dům v základních krocích:

1. Definování záměru:


Jestliže máte v plánu zateplovat stávající rodinný dům nebo provést některé z opatření snižující energetickou náročnost, napište nám nebo zavolejte. Připravte si prosím stručný přehled toho, co chcete realizovat, případně základní informace o domě, jako je adresa, fotografie nebo původní projektová dokumentace, zbývající dokumenty budeme již řešit individuálně.

 

2. Vyhodnocení záměru:


Probereme všechny možnosti a varianty, na které lze žádat o dotaci a stanovíme předběžnou výši dotace. V úvodu budete mít jasnou představu o tom, zda je pro vás program NZÚ správnou volbou.

 

3. Zpracování odborného posudku:


Zpracování odborného posudku pro NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM STANDARD je již prvním závazným krokem, který jasně definuje jednotlivá dohodnutá opatření. Skládá se ze stavební části, energetického hodnocení a je zásadním dokumentem pro získání dotace a pro realizaci opatření (v případě že není žádáno o dotaci zpětně).

 

4. Administrace (podání žádosti na SFŽP):


Dodáme Odborný posudek na SFŽP ČR (Státní fond životního prostředí ČR) a online jej zaregistrujeme. Zároveň posíláme jeden výtisk i vám. SFŽP ČR odborný posudek zkontroluje a jakmile žádost schválí, potvrdí tak akceptačním dopisem. Následně plyne doba 24 měsíců pro žadatele na realizaci navrhovaných opatření. V případě, že se žádá zpětně na realizovaná opatření je možno ihned dokládat realizaci.

 

5. Doložení realizace:


Doložení realizace navrhovaných opatření za vás taktéž vyřizujeme my. Během a po realizace shromáždíme všechny doklady, které odešleme online na SFŽP. Jednou z podmínek doložení realizace je zpráva odborného stavebního dozoru, který pro vás také provedeme.

 

6. Vyplacení dotace:


SFŽP ČR zkontroluje zaslané doklady. Schválení dotace trvá 3 týdny. Pokud fond nebude mít připomínky, dotaci schválí a běží lhůta pro vyplacení dotace 3 týdny. Naše spolupráce končí vyplacením dotačních finančních prostředků na váš účet.

 

Máte zájem o naše dotační služby a chcete pomoci? Ozvěte se nám.

ZOFI

Ing. Michal Horecký

Obchodně technický zástupce
Ostrava, Zlín
horecky@zofi.cz
+420 778 030 464


Dušan Felkel

Obchodně technický zástupce
Olomouc, Brno
felkel@zofi.cz
+420 776 186 338

Máte zájem o vyřízení dotace pro váš dům?

Zajistíme vám dotaci na zateplení domu v programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM

Ozvěte se nám!
Zofík
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše