Fasádní profily a lišty pro správné a funkční zateplení fasády

Fasádní profily a lišty jsou důležitou částí zateplovacího systému, bez které se dnes moderní stavitelství už neobejde. Správné použití profilů a lišt je nezbytné pro řešení řady detailů. Ve VIDEU vám představíme nejpoužívanější fasádní profily a lišty.

Obrázek 1 pro článek Fasádní profily a lišty pro správné a funkční zateplení fasády

Fasádní profily a lišty zvyšují pevnost zateplovacího systému, zaručují správnou funkčnost zateplení, plní ochrannou funkci a vytváří pěkný a estetický detail.

Použitím vše předepsaných lišt oddálíte, nebo zcela eliminujete tvorbu defektů a problémů, které na fasádě mohou vzniknout.

Použití lišt a profilů je důležité pro stabilní funkční založení zateplovacího systému, zpevnění všech rohů a koutů fasády, správné napojení fasády na otvorové prvky a další části domu, správný odvod vody z povrchu fasády, dilataci větších ploch fasády a eliminaci prasklin v kritických místech fasády, speciální armovací rohy pro eliminaci prasklin v nároží otvorových prvků.

Potřebujete fasádní profily pro vaši stavbu?

Fasádní profily a příslušenství držíme trvale skladem. S výběrem a jejich použitím vám rádi poradíme.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU
Zofík
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše