Kontaktní zateplovací fasádní systémy ZOFITHERM

ZOFI fasády mají vlastní řadu kontaktních fasádních zateplovacích systémů pod značkou ZOFITHERM. Hledáte spolehlivou firmu s referencemi a ověřenými kvalitními materiály pro zateplení vaší fasády? Jste na správném místě.

Obrázek 1 pro článek Kontaktní zateplovací fasádní systémy ZOFITHERM

V první řadě nám jde o kvalitu, funkčnost, dlouhou životnost, stálobarevnost a systémovou skladbu produktů.

Společnost ZOFI fasády na český stavební trh přináší inovativní řadu fasádních produktů, které jsou zařazeny do certifikovaných skladeb kontaktních zateplovacích systémů ETICS s použitím tepelných izolantů fasádní bílý a šedý EPS70 a EPS100, fasádní vata s podélnou a kolmou orientací vláken, soklový a XPS polystyren.

 

ZOFITHERM EPS WHITE Bílý fasádní polystyren EPS70F a EPS100F

Bílý fasádní polystyren je ideální volbou pro ty, kteří chtějí mít svou fasádu perfektně vyváženou a esteticky příjemnou. EPS70F a EPS100F jsou vysoce kvalitní izolanty, které poskytují vynikající tepelnou izolaci a zároveň jsou odolné vůči vlivům počasí.

ZOFITHERM EPS-WHITE Bílý fasádní polystyren EPS70F a EPS100F

 

ZOFITHERM EPS GREY Šedý grafitový fasádní polystyren EPS70F a EPS100F

Grafitový fasádní polystyren je revolučním řešením pro ty, kteří hledají maximální tepelnou izolaci. Díky grafenovým částicím je tento izolant schopen odrazit až 98 % tepelné energie, což výrazně snižuje energetické náklady na vytápění a chlazení. Navíc je EPS70F a EPS100F odolný vůči vodě a mechanickému namáhání.

ZOFITHERM EPS-GRAFIT Grafitový fasádní polystyren EPS70F a EPS100F

 

ZOFITHERM EPS SOKL - Soklový EPS150 a XPS polystyren

Soklový polystyren je nenahraditelným prvkem pro ochranu spodní části fasády před vlhkostí a mechanickým poškozením. S vysokou odolností vůči vodě a trvanlivostí je ZOFITHERM SOKL ideálním izolantem pro sokly a podobné části fasády.

ZOFITHERM SOKL - Soklový EPS150 a XPS polystyren

 

ZOFITHERM MW - Minerální fasádní vata s podélným vláknem, TR10 a TR15

Minerální fasádní vata je tradičním a velmi oblíbeným izolantem. S podélným vláknem a vyšší hustotou nabízí ZOFITHERM WOOL vynikající zvukovou a tepelnou izolaci. S dostupností v různých tloušťkách (TR10 a TR15) si můžete vybrat ten správný izolant pro váš projekt.

ZOFITHERM WOOL - Minerální fasádní vata s podélným vláknem, TR10 a TR15

 

ZOFITHERM EPS PODBITÍ - Bílý fasádní polystyren EPS 70F

Efektivní, rychlé, bezúdržbové a pohledové zapravení podbití u sedlových a pultových střech při realizaci zateplení fasády. Nabízíme vám systémovou skladbu a řešení úpravy podbití dodatečným zateplením s omítkovým souvrstvím. Ověřeno a používáno při realizacích ZOFI fasády.

 

Certifikace a kvalita kontaktních zateplovacích systémů ZOFITHERM

Všechny produkty z řady ZOFITHERM jsou pečlivě testovány a certifikovány, aby splňovaly nejpřísnější standardy kvality ETAG 004. Můžete si být jisti, že vaše zateplení bude prováděno s nejlepším materiálem, který vydrží ty nejnáročnější klimatické podmínky.

Vše je našimi fasádníky a techniky ověřeno a vyzkoušeno v praxi na tisících m2 zateplených fasád.

Pokud se rozhodnete pro fasádní produkty privátní řady ZOFITHERM, získáte nejen vynikající tepelnou izolaci a ochranu pro váš dům, funkční skladbu na sebe navazujících fasádních materiálů, ale také dlouhotrvající krásný vzhled domu.

Začněte zateplovat s kontaktními fasádními systémy ZOFITHERM už dnes!

Autor článku:

Roman Studený Vedoucí stavebního střediska
Roman Studený
Vedoucí stavebního střediska

Plánujete zateplení vašeho domu?

Fasádní materiály ZOFITHERM držíme trvale SKLADEM v našem eshopu.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU
Zofík
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše