Privátní řada fasádních produktů ZOFITHERM

V roce 2023 uvádíme po 20-ti letech fungování naší firmy ZOFI fasády v oboru zateplování fasád důležitou a pro nás převratnou novinku.

Obrázek 1 pro článek Privátní řada fasádních produktů ZOFITHERM

Po dlouhých přípravách, vývoji a jednáních s předním výrobcem stavební chemie, sypkých hmot a fasádních omítkovin, firmou DEN BRAVEN jsme pro naše stavební středisko realizace zateplení fasád a eshop prodej připravili profesionální, vysoce kvalitní, profi fasádní produkty pod značkou ZOFITHERM.

Privátní řada značky ZOFITHERM zahrnuje níže uvedené prémiové a revoluční fasádní produkty:

ZOFITHERM Hloubková NANO fasádní penetrace

Tento produkt se řadí mezi nejlepší hloubkové penetrace na trhu. Nano částice této penetace pronikají do každého póru podkladu a vytváří dokonalé spojení s dalšími vrstvami fasády. Je to ideální pomocník na přípravu stávající omítky, zdiva, snížení savosti a zvýšení přilnavosti podkladu před lepením tepelného izolantu.

ZOFITHERM Hloubková NANO fasádní penetrace

 

ZOFITHERM Profi PU-FIX lepící pěna na tepelné izolace

Pokud plánujete lepit tepelnou fasádní izolaci (EPS, XPS, PIR, PUR, MW desky), tato lepící a spárovací pěna je pro vás nejlepší řešení. Její výjimečné složení a lepivost zajistí, že se izolační materiál pevně přilepí k podkladu (zdivo, dřevo, plech, beton, omítka).

ZOFITHERM Profi PU-FIX lepící pěna na tepelné izolace

 

ZOFITHERM Čistič PUR pěny

Profesionální funkční čistič nevytvrzelé montážní PUR pěny.

ZOFITHERM Čistič PUR pěny

 

ZOFITHERM PROFI ELASTIK lepící a stěrkový tmel

Tento fasádní cementový tmel je opravdu výjimečný a všestranný. Můžete ho použít pro lepení a stěrkování fasádních tepelných izolantů (bílý EPS, grafitový EPS, XPS, MW vata). Kvalitní suroviny ve složení tmelu zajišťují jeho pružnost, pevnost, delší zpracovatelnost, vysokou odolnost proti mechanickému zatížení a po vytvrzení výztužné vrstvy s armovací tkaninou vytváří ideální pevný podklad pro natažení finální omítky.

ZOFITHERM PROFI ELASTIK lepící a stěrkový tmel

 

 

ZOFITHERM Penetrace pod silikonovou omítku

Při aplikaci silikonové omítky je důležité, aby podklad byl dokonale připraven. Tato silikonová penetrace se postará o to, že omítka pevně přilne k podkladu a zároveň chrání fasádu před povětrností.

ZOFITHERM Penetrace pod silikonovou omítku

 

ZOFITHERM Silikonová fasádní omítka

Opravdu PROFI silikonová fasádní omítka v hlazené zrnité skruktuře 1,5mm, obsahuje výztužná vlákna, látky které zabraňují růstu fasádní řasy a plísně. Díky svému inovativnímu složení a odolnosti proti povětrnostním podmínkám vytvoří fasádě dlouhotrvající ochranu a přitažlivý stálobarevný vzhled. Mícháme ve více jak 340 odstínech.

ZOFITHERM Silikonová fasádní omítka

 

Doufáme, že jsme vás zaujali a přesvědčili o výjimečnosti našich fasádních produktů. ZOFITHERM přináší do světa fasádních produktů novou dimenzi a my jsme pyšní, že vám je můžeme nabídnout. Zárukou je 100% vyzkoušení našich produktů v PRAXI na stovkách m2 zateplených fasád rodinných a bytových domů. Neotřelé a revoluční vlastnosti těchto produktů zajistí dokonalou ochranu, funkčnost a krásu vaší fasády. Vaše spokojenost je naší prioritou.

 

Profesionální fasádní materiály ZOFITHERM nabízíme za skvělé ceny konkurující produktům zavedených velkých značek na českém stavebním trhu.

Výše zmíněné fasádní produkty privátní řady ZOFITHERM jsou zařazeny do certifikovaných skladeb kontaktních zateplovacích systémů ETICS společně s tepelnými izolanty pod názvy:

ZOFITHERM EPS WHITE - Bílý fasádní polystyren EPS70F a EPS100F
ZOFITHERM EPS GREY - Grafitový fasádní polystyren EPS70F a EPS100F
ZOFITHERM EPS SOKL - Soklový EPS150 a XPS polystyren
ZOFITHERM MW - Minerální fasádní vata s podélným vláknem, TR10 a TR15
ZOFITHERM EPS PODBITÍ - Bílý fasádní polystyren EPS70F


Více o našich kontaktních zateplovacích systémech ZOFITHERM prozradíme v tomto článku.

Autor článku:

Roman Studený Vedoucí stavebního střediska
Roman Studený
Vedoucí stavebního střediska

 

Plánujete zateplení vašeho domu?

Fasádní materiály ZOFITHERM držíme trvale SKLADEM v našem eshopu.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU
Zofík
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše