Kontaktní zateplovací systémy fasád ETICS

Kontaktní zateplovací systém je způsob zateplení, kdy je tepelný izolant napevno (kontaktně) nalepen lepící hmotou na podklad (zdivo). Izolace je dále zakotvena přímo do zdiva talířovými hmoždinkami, které zajistí 100% funkční spojení a stabilitu celého systému.

Nejčastěji používané izolanty pro kontaktní zateplení fasád jsou bílý fasádní polystyren EPS 70 f, šedý fasádní polystyren Styrotherm plus70, minerální fasádní vata a další.

Použitím kontaktního systému docílíte celistvého zateplení celého obvodového pláště budovy bez tepelných mostů.

Kontaktní systém zateplení kompletně eliminuje vzduchové mezery mezi tepelnou izolací a zdivem. Na izolační materiál musí být nejméně ze 40% nanesena lepící hmota, tak aby nemohl vzduch volně proudit mezi izolací a zdivem.

Použitím kontaktního zateplení zajistíte 100% ochranu zdiva před povětrnostními vlivy. Zateplené zdivo si udržuje svou stabilní teplotu blížící se teplotě vzduchu uvnitř domu.

Kontaktní zateplovací systém dodá Vašemu domu nový vzhled a plně funkční ochranu.

 

Kontaktní zateplovací systém s BÍLÝM POLYSTYRENEM

 

Kontaktní zateplovací systém s ŠEDÝM POLYSTYRENEM

 

Kontaktní zateplovací systém s FASÁDNÍ VATOU

 

 

Kontaktní zateplovací systém s PAROPROPUSTNÝM POLYSTYRENEM

 

Kontaktní zateplovací systém s FENOLICKOU PĚNOU

 

 

Kontaktní zateplovací systém NEW THERM s PUR PĚNOU

Máte jakýkoliv dotaz? Napište nám

V případě dotazů na realizaci zateplení, nám prosím do zprávy napište lokalitu, kde se vaše STAVBA nachází.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše