Realizace zateplení fasád Brno a okolí

Uvažujete o zateplení fasády vašeho domu a hledáte firmu, která vše vyřídí za vás? Máte stavbu v okolí měst BRNO, Vyškov, Rousínov, Slavkov u Brna, Bučovice, Ostrovačice, Rosice, Popůvky, Moravany, Modřice, Rajhrad, Újezd u Brna, Šlapanice, Pozořice, Židlochovice, Pohořelice, Velké Němčice? Přečtěte si náš článek!

Obrázek 1 pro článek Realizace zateplení fasád Brno a okolí

Jsme Zofi fasády s.r.o. a naší specializací je zateplování fasád. V oboru se pohybujeme už více než 20 let a za tuto dobu jsme stihli realizovat okolo 800 nových zateplených fasád. Nejčastěji se zaměřujeme na rodinné domy, menší bytové domy a výjimkou nejsou ani komerční objekty. 

Naším cílem je vytvořit nejen krásnou fasádu na pohled, ale také poskytnout našim zákazníkům veškerý komfort, tzn. zateplení na klíč za použití těch nejkvalitnějších materiálů na trhu. Co vše si pod tím představit?

Ať už nás ke spolupráci oslovíte jakýmkoliv způsobem, např. přes náš poptávkový formulář, rádi vám ZDARMA vypracujeme předběžnou cenovou kalkulaci a navrhneme odpovídající kvalitní zateplení pro váš dům. Poté vyráží na stavbu náš obchodně technický zástupce pro daný region, který stavbu přeměří a doladí všechny potřebné detaily. Následně nabídku zfinalizujeme a připravíme smlouvu k podpisu. V případě zájmu vyřídíme v rámci celé realizace i dotace z programu Nová zelená úsporám STANDARD

Poté už nic nebrání samotné realizaci. Pro nás to znamená, že objednáme veškerý potřebný materiál a následně si od vás převezmeme připravené staveniště. Na vás je už jen sledovat, jak se pod rukama našich šikovných fasádníků mění původní fasáda, která již ztratila svůj půvab v novou krásnou a funkční fasádu, která bude naplňovat všechny požadavky kvalitního, dlouhotrvajícího zateplení a odolá všem vnějším vlivům po další dlouhá léta. 

Pro naše realizace využíváme jen kvalitní certifikované fasádní materiály, které jsou dlouhodobě prověřené, a za kterými si stojíme. Na základě vlastních zkušeností a dlouholetého působení na trhu jsme vyvinuli vlastní prémiovou řadu fasádních materiálů ZOFITHERM, abychom realizace dovedli k dokonalosti. Mezi další používané fasádní systémy řadíme i ty od výrobců Ceresit, Baumit a velmi oblíbený fasádní systém Newtherm

Zobrazit mapu:

Mapa realizace zateplení fasád ZOFI

Prohlédněte si naše vybrané reference v regionu BRNO:

Ukázka realizace omítkového systému fasády v Brně
Zateplovací systém: Ceresit
Povrchová úprava: Silikonová omítka Ceresit CT 74 1,5 mm

Ukázka realizace zateplení fasády v Brně
Zateplovací systém: CERETHERM CLASSIC
Izolant: STYROTHERM PLUS 70 tloušťka 100 mm
Povrchová úprava: Silikonová omítka Ceresit CT 74 1,5 mm

Ukázka realizace zateplení fasády v Brně
Zateplovací systém: CERETHERM CLASSIC EPS
Izolant: STYROTHERM PLUS 70 tloušťka 120 mm
Povrchová úprava: Silikonová omítka Ceresit CT 74 1,5 mm

Ukázka realizace zateplení fasády v Brně
Zateplovací systém: CERETHERM CLASSIC EPS
Izolant: STYROTHERM PLUS 70 tloušťka 200 mm
Povrchová úprava: Silikonová omítka Ceresit CT 74 1,5 mm

Ukázka realizace zateplení fasády v Brno
Zateplovací systém: CERETHERM CLASSIC EPS
Izolant: STYROTHERM PLUS 70 tloušťka 150 mm
Povrchová úprava: Silikonová omítka Ceresit CT 74 1,5 mm

Další ukázky našich prací včetně informací o použitých zateplovacích systémech, izolantech, odstínů omítek, případně dalších provedených pracích najdete v jednotlivých fotogaleriích na našem webu v sekci Reference.

Nachází se vaše stavba v okolí výše uvedených měst? Vyplňte náš poptávkový formulář pro nezávaznou cenovou nabídku.

Nevíte si rady a potřebujete se poradit? Zavolejte přímo našemu obchodně technickému zástupci pro region BRNO:

 

Dušan Felkel

Obchodně technický zástupce
Olomouc, Brno
felkel@zofi.cz
+420 776 186 338

 

 

 

 

Plánujete zateplení vašeho domu?

Nacházíte se v lokalitě naší působnosti a hledáte kvalitní firmu na zateplení s dlouholetou praxí? Napište nám!

POSLAT POPTÁVKU
Zofík
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše