Šťastné a veselé vánoce přeje ZOFI

Jaký byl rok 2018 v ZOFI?

Obrázek 1 pro článek Šťastné a veselé vánoce přeje ZOFI

Tak tu máme opět vánoce a konec letošní sezóny 2018. Pro ZOFI fasády to byl opět velice důležitý rok. Byl úspěšný, náročný a celkově ve znamení dalšího růstu.

Naše obchodní středisko internetového obchodu a fasádního centra Olomouc se rozrostlo o několik nových kolegů. Oproti 2017 došlo i k výraznému nárustu počtu objednávek a vystavených prodejek, což nám dokazuje že každým rokem roste naše pozice na Olomoucku a důvěra zákazníků v naše služby.

Velkou odměnou jsou pro nás velice kladné reference našich zákazníků: ZDE a 100% spokojenost našich zákazníků na portálu HEURÉKA

 

V tomto trendu hodláme pokračovat i v roce 2019, a už teď na tento rok připravujeme několik novinek, které opět pomůžou našim zákazníkům v nákupu fasádních materiálů a celkové orientaci v tomto oboru. Těšíme se na to.

Velice pozitivně si letos vedlo naše stavební středisko. Celkově se letos realizovalo okolo 80 realizací zateplení a jiných prací. I přes všechny strastí, které stavební odvětví vždy provázejí, se nám podařilo vše dotáhnout do konce a dopřát našim zákazníkům kvalitně zateplenou fasádu domu.

Naše stavební středisko se rozrostlo o nové rozpočtáře a techniky a celkově se zase zefektivnila činnost realizací staveb. Do našich řad přibylo i několik fasádníků, kteří odvádí naprosto profesionální a luxusní práci. Moc nás těší, že teď máme partie fasádníků, na které se můžeme spolehnout a i nadále kvalitně zateplovat fasády.

Na naše reference za rok 2018 se můžete podívat v tomto odkaze na naše galerie staveb. ZDE

Letošek byl pro naše realizace velice rozmanitý. Vedle rodinný domů, novostaveb a bytovek, se nám podařilo zateplit dokonce i ZÁMECKÝ HOTEL :)

Na začátku roku 2018 byl spuštěn nás nový web ZOFI-FASÁDY.CZ který není jen prezentací firmy, ale plnohodnotným pomocníkem pro zájemce o zateplení. V našem BLOGU FASÁDNÍHO EXPERTA bylo letos publikováno více než 50 článků plných rad, návodů a zajímavostí ze světa zateplování fasád.

V letošním roce náš FOND ZOFÍK podpořil různé projekty v celkové hodnotě 55 000 Kč Na podrobnosti se můžete podívat ZDE

Celkově byl pro nás rok 2018 ve znamení růstů. Náš tým se rozrostl a o několik nových kolegů a celkové fungování firmy je teď na úplně nové úrovni. V zofi panuje doslova rodinná a přátelská nálada a každý pomáhá každému. A to je jedna z našich největších výhod.

Do nového roku 2019 Vám přejeme hodně štěstí, zdraví a energie se neustále posouvat vpřed. Rok 2018 byl pro nás opět rokem úspěchů a růstu. Jen díky vám můžeme nadále plnit naše cíle, vize a zdokonalovat stavebnictví v České republice.

Naše hlavní poslání je přece: Pomáhat lidem a vytvářet hezčí a úspornější Česko.

A věříme, že se nám to daří! Krásné vánoce.

Tým ZOFI

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše