ZOFI fasády spouštějí roční rádiovou reklamu pro Olomoucký kraj

S potěšením oznamujeme, že od 17. července 2023 spouštíme oficiální rádiovou kampaň na podporu prodeje našich produktů a služeb. Reklama poběží na 3 předních českých radiích v Olomouckém kraji.

Obrázek 1 pro článek ZOFI fasády spouštějí roční rádiovou reklamu pro Olomoucký kraj

ZOFI fasády s.r.o. jako úspěšná firma v odvětví zateplování fasád, jsme zaměřeni na různé skupiny zákazníků, které zahrnují majitele rodinných a bytových domů, řemeslníky, stavební fasádní firmy a všechny, kteří plánují zateplovat fasádu svého domu nebo s fasádními materiály opakovaně pracují.

Nabízíme širokou škálu fasádních produktů, včetně fasádních materiálů, tepelných izolací, omítek, lepidel, příslušenství a fasádních profilů. Kromě toho nabízíme také poradenství, jak nejlépe a za rozumnou cenu zateplit fasádu jakéhokoli domu. Pomáháme také s vyřízením dotací na zateplení domu v rámci programu Nová zelená úsporám.

Fasády jsou naším koníčkem a skutečně jim rozumíme.

Fasády nás prostě baví !!!

Rádiová kampaň poběží ve všech pracovních dnech po dobu jednoho roku na rádiích - Fajn rádio Olomoucko, Hitrádio Orion Olomoucko, Rádio Blaník střední Morava.

Naše prezentace bude zahrnovat jeden zpívaný spot a jeden mluvený spot. Spoty byly speciálně navrženy, složeny a nahrány v profesionálním nahrávacím studiu Bomb Jack ve Lhotce u Hranic pod vedením mistra zvuku Václava Dreiseitla. Ukázky našich rádiových spotů naleznete níže v tomto příspěvku.

Cílem této rádiové kampaně je zvýšit povědomí o značce ZOFI v Olomouckém kraji a střední Moravě a dostat naše fasádnické služby a produkty k co největšímu počtu nových zákazníků, kteří je potřebují.

Těšíme se na vás na našem webu: zofi.cz, eshopu: eshop.zofi.cz a prodejně v Olomouci na ulici Týnecká 921/11.

Autor článku:

Roman Studený Vedoucí stavebního střediska
Roman Studený
Vedoucí stavebního střediska

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše