ZOFI školení 2022

Možná jste si na našich webových stránkách všimli, že jsme měli v Zofi dne 16.6. 2022 zavřeno. Po dvou letech, které nepříznivě ovlivnila situace s covid-19, jsme se opět sešli v olomouckém hotelu Hesperia a zúčastnili se každoročního školení.

Obrázek 1 pro článek ZOFI školení 2022

Na programu byly přednášky od společností Fischer, Ceresit, Likov a Performia. Celý den zakončil svým blokem majitel společnosti Zofi fasády Roman Studený. 

Červen by se mohl zdát jako měsíc školení. Hned na začátku měsíce se Roman Studený vzdělával i na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, kde absolvoval dvoudenní kurz pro manažery z praxe.

Následně proběhlo ještě školení ve společnosti Fischer international s.r.o., kde se spolu s naším obchodním referentem Davidem zúčastnili semináře na téma „Základy upevňování a montáž výrobků fischer“.

Vzdělávání se je pro nás důležité, abychom mohli našim zákazníkům poskytnout kvalitní služby a abychom se mohli nadále rozvíjet.

Všem přednášejícím děkujeme za čas, který nám věnovali a budeme se těšit příště.

Autoři článku:

Rozpočty, příprava, odbyt staveb Monika Fridrišková, DiS.
Monika Zdařilová, DiS.
Rozpočty, příprava a odbyt staveb

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše