Flexibilní fasádní rohový profil s tkaninou

V případech kde roh fasády nemá přesné 90° nelze použit klasický rohový profil. Tyto případy řešíme s pomocí flexibilního fasádního rohu.

Obrázek 1 pro článek Flexibilní fasádní rohový profil s tkaninou

Na fasádě domu nemají vždy všechny rohy přesně 90° a nastanou situace, kdy potřebujete i tyto rohy správně armovat pro vytvoření pevného a estetického detailu. Pro tyto případy používáme tzv. LK BOX rohový flexibilní profil, který si do požadovaného úhlu pohodlně nastavíte.

Flexibilní profil je tvořen ohebným plastovým jádrem s nakašírovanou armovací tkaninou. Tyto lišty používáme na nároží domu popřípadě ostění kde si zákazníci přejí více otevřené ostění oken a tento profil je pak jediným řešením.

Potřebujete fasádní profily pro vaši stavbu?

Fasádní rohové profily držíme trvale skladem v našem eshopu s rychlým dodáním na vaši stavbu.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU
Zofík
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše