ZOFI firemní akce

Čas od času je potřeba oslavit nejen úspěchy našeho Zofi týmu, ale zároveň do něj vnést novou energii, nezapomenutelné zážitky a také příležitost k posílení týmového ducha.

Obrázek 1 pro článek ZOFI firemní akce

U nás v Zofi fasádách se stalo tradicí, že každoročně pořádáme firemní akce. Ta letošní připadla na pátek 15.9.2023, kdy jsme se všichni sešli na Lovecké chatě, kterou obklopuje krásná příroda Litovelského Pomoraví. Čekal na nás bohatý raut a pro ty, kteří si chtěli pobyt v přírodě prodloužit, tak i nocleh.

Září je také měsícem, kdy slaví narozeniny náš šéf Roman Studený, a tak mu ještě jednou přejeme všechno nejlepší, mnoho osobních i pracovních úspěchů a těšíme se na další společné zážitky.

 
Autor článku:

Rozpočty, příprava, odbyt staveb Monika Fridrišková, DiS.
Monika Zdařilová, DiS.
Sociální sítě, blog

 

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše